Alış Satış
Dolar : > quiv="Cont
Euro : > quiv="Conte
HAKKIMIZDA

       Firmamız 2010 yılında kurulmuş olup Tuzla Deri Yan Sanayi bölgesinde satış yapmakta olup; Yücel Boru A.Ş., Çayırova Boru A.Ş.,Kroman Çelik A.Ş., Ereğli Demir Çelik firmaları ile çalışmaktadır. İstenilen ölçüde kutu profil,borular, köşebent ve lamalar en kısa sürede tedarik edilir. Ayrıca Ereğli ve Karabük transmisyon çelik ürünleri temin edilir. İthal saclar ve yerli sacları temin edip satış yapılmaktadır.

VİZYONUMUZ

       EREĞLİ DEMİR Ltd.Şti. sac, demir, profil, npu, npi, boru, lama, köşebent ve demir çeşitlerinin perakende ve toptan satışı ile müşterilerine kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti esaslı hizmet vermektedir. İnsanlara duyduğumuz sevgi ve saygı ile müşterilerimizin uzun dönemli tatminini sağlayan kalite inancımız vizyonumuzu destekleyen değerlerimizdir.

       Firmamız uzun vadeli hedeflerini ve stratejisini belirlemiş, iş sürecini durmaksızın iyileştirmeyi, çağın ve ilgili sektörün gerektirdiği teknolojik gelişmeleri yakından takip edip izleyerek , gücünü siz değerli müşterilerimizden alan Ereğli Demir, kaliteli ve güvenilir ticaret anlayışı ile sizlere hizmet verecektir.

MİSYONUMUZ

       Müşteri odaklı kesintisiz hızlı,güvenilir bir hizmet sunmak. Müşterilerimizin muhtemel ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kalite seviyesinde ürün temin etmek. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmeyiz.